Planujesz wakacje na Teneryfie? Koniecznie sprawdź z jakich atrakcji na wyspie możesz skorzystać, żeby jak najbardziej uatrakcyjnić swój wyjazd i zapewnić dobrą zabawę zarówno sobie, jak i swoim najbliższym. Wyspa ma naprawdę wiele do zaoferowania, co możemy polecić?

Aquapark Siam Park

To największy tego typu obiekt na Teneryfie. Z trzema strefami – Relaks, Adrenalina i Rodzina – odwiedzenie go gwarantuje, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Spokojnie popływać w basenie, spróbować zjechać z największych i najbardziej stromych zjeżdżalni czy wypróbować, czy zabawy na wodnym placu zabaw faktycznie są takie dobre! A może chcecie spróbować przepłynąć przez basen z rekinami? W Siam Park można spróbować praktycznie wszystkiego, a lista atrakcji w nim jest bardzo długa. Warto zarezerwować chociaż jeden dzień, żeby odwiedzić to niezwykłe miejsce.

Jungle Park

Egzotyczne zwierzęta, całkowicie odmienny świat i zwierzęce show? Takie atrakcje możliwe są tylko w Jungle Parku, który jest największym parkiem zoologicznym na wyspie, a w nim znajduje się ponad 500 gatunków egzotycznych zwierząt.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ