Teneryfa to jedno z najpopularniejszych miejsc na wakacje z dziećmi. Wielość atrakcji, piękna pogoda i niezwykły krajobraz to tylko niektóre z argumentów, jakie przeważają za wybraniem właśnie tego miejsca na cel wakacyjnych podróży.

Miejsce idealne dla dzieci – Playa de las Teresitas

Jeżeli szukacie miejsca na wyspie, gdzie w spokoju można opalać się, pozwolić dzieciom na beztroską zabawę, nie obawiając się o kaleczące stopy kamienie lub duże fale, koniecznie musicie wybrać się na Playa de las Teresitas – jedną z najpiękniejszych plaż na Teneryfie. Złocisty piasek, który buduje tę 80-metrową plażę został przywieziony tam… z Sahary! Dodatkowo w niedużej odległości od brzegu zbudowano falochron, który sprawia, że jest to jedno z najspokojniejszych miejsc na nabrzeżu wyspy.

Zabawy dla dzieci

Jeśli martwicie się o atrakcje dla dzieci – niepotrzebne! Na teneryfie funkcjonuje wiele parków wodnych, aquaparków czy ogrodów zoologicznych, w których pociechy mogą nie tylko poznać egzotyczne zwierzęta, ale również świetnie bawić się na wodnych placach zabaw, zjeżdżalniach czy nurkując i pływając z… delfinami!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ