Teneryfa to niezwykła wyspa – pełna niespodzianek, różnorodności, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wierzysz, zobacz jak różnorodne atrakcje Teneryfa ma do zaoferowania!

Piramidy w Guimar

Jeśli lubisz archeologię, jesteś archeologiem na urlopie lub po prostu ciekawią się stare zabytki koniecznie powinieneś zobaczyć piramidy, które znajdują się na wschodnim wybrzeżu wyspy. Ich powstanie datowane jest na XIX wiek, a największa z nich pozwala na zaobserwowania zjawiska podwójnego zachodzenia słońca. Musisz zobaczyć to na własne oczy.

Ponadto organizatorzy zapewniają również inne atrakcje, jak muzeum, piękne ogrody, a także strefy piknikową i rekreacyjną.

10000 mil podmorskiej przygody

Jedną z największych atrakcji wyspy jest wycieczka łodzią podwodną, dzięki której można poznać niesamowite krajobrazy dla Oceanu Atlantyckiego. Można również obejrzeć proces karmienia podmorskich zwierząt przez nurka i po prostu zobaczyć, jak naprawdę wygląda ten podwodny świat. Nie zapomnij zabrać aparatu, druga okazja na zobaczenie czegoś takiego może się nie powtórzyć!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ